SYSTEM MONITORINGU WIZYJNEGO OPARTY NA TECHNOLOGII IP ZE SZTUCZNĄ INTELIGENCJĄ (AI) W MIŚKU…😱😱😱😱

TO BEZPIECZEŃSTWO I KOMFORT POBYTU DZIECKA W PRZEDSZKOLU MISIEK!… 🧍🧍‍♀️🧍‍♂️🤸🤸‍♀️🤸‍♂️👫👬👬🏃🏃‍♀️🏃🏃‍♀️🤸🤸‍♀️🤸‍♂️

I CZUJEMY SIĘ BEZPIECZNIE!!!!!!!…👍👍👍
👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Funkcje AI zastosowane w kamerach wykonują kluczowe zadania, takie jak rozpoznawanie twarzy, ochrona perymetryczna, strukturyzacja obrazu z podziałem na kategorie rozpoznanych obiektów.
FUNKCJE TE CHRONIĄ PRZED PRZEDOSTANIEM SIĘ DO OBIEKTU LUB POMIESZCZEŃ OSÓB NIEUPOWAŻNIONYCH I POZWALAJĄ LOKALIZOWAĆ WYBRANE OSOBY W OBIEKCIE!!!
Zastosowana technologia pozwala na utworzenie transmisji online z wydarzeń zorganizowanych w przedszkolu. Zainstalowany sprzęt pozwala na rejestrację obrazu w budynku i jego otoczeniu w wysokiej jakości 2K. Dzięki zastosowanej technologii Starlight obraz jest bardzo czytelny nawet w słabo oświetlonym otoczeniu. Obraz z monitoringu dostępny jest na miejscu jak również poprzez aplikacje mobilną z dostępem do Internetu.