SZLACHETNA PACZKA OD DZIECI Z PRZEDSZKOLA MISIEK

Strona dostosowana jest dla potrzeb osób niedowidzących i niewidomych.

W TYM ROKU W KLIMACIE ŚWIĄT OBDARUJEMY PREZENTEM DWÓCH CUDOWNYCH MŁODYCH MĘŻCZYZN ZE ŚRODOWISKA LOKALNEGO.
POZNALIŚMY ICH NA IV CHARYTATYWNYM BIEGU ŚW. WAWRZYŃCA W BIEGONICACH.

PRAGNIEMY SPOTKAĆ SIĘ Z KRZYSZTOFEM (PO WYPADKU ) I DARIUSZEM (CZTEROKOŃCZYNOWE PORAŻENIE MÓZGOWE) PORUSZAJĄCYCH SIĘ NA WÓZKACH INWALIDZKICH. ICH MARZENIA ZOSTAŁY OGRANICZONE A WIELE Z NICH LEGŁO W GRUZACH. CHCEMY WESPRZEĆ ICH KOSZTOWNE LECZENIE I REHABILITACJĘ POPRZEZ PRZEKAZANIE IM ZEBRANYCH ŚRODKÓW SERDECZNIE ZAPRASZAMY RODZICÓW DO UDZIAŁU W TYM PROJEKCIE POPRZEZ WRZUCENIE DO CENNEJ SKARPETY PIENIĘDZY NA TEN SZCZYTNY CEL.

POPRZEZ EMPATIĘ, SERDECZNOŚĆ, KLIMAT ŚWIĄT, PREZENTY, CZYNIENIE DOBRA,

NASZE DZIECI ZAPROSZĄ TYCH GOŚCI I RODZICÓW NA KONCERT KOLĘD POD NAZWĄ

„KONCERT BOŻONARODZENIOWY”

KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ W NASZYM PRZEDSZKOLU 20 GRUDNIA O GODZ. 14.00

PO KONCERCIE DZIECI WRĘCZĄ IM ZEBRANE ŚRODKI.