TO DOSKONAŁA OKAZJA…

Strona dostosowana jest dla potrzeb osób niedowidzących i niewidomych.

Podczas odebrania nagrody w finale projektu Bądź Eko Fanem III, Dyrektorka MIŚKA powiedziała: „Dzisiejsza Konferencja Ekologiczna pt,,Nowe Technologie dla Środowiska” to doskonała okazja, by w gronie naukowców i badaczy, podkreślić stanowisko MIŚKA. MISIEK to wrażliwość młodych na środowisko! MISIEK to aktywne włączanie się we wspólne działanie! MISIEK to współpraca ze środowiskiem lokalnym! MISIEK to wszelkie inicjatywy ekologiczne! MISIEK to młodzi badacze w MIŚKOWYM Laboratorium! Projekty realizowane w MiŚKU, są cykliczne i wiążą zrównoważony rozwój z praktyką.

Pan prof. dr hab. Piotr Żabiński, wykładowca AGH /podczas konferencji /zgadza się z Dyrektorką MIŚKA, że nauka przez doświadczanie „otwiera głowy” i zdecydowanie ułatwia start na wyższych uczelniach.