Ulubieniec z Dzieciństwa i przyjaciel wielu wspólnych tajemnic Pluszowy Misiek z niezwykłą historią obchodzi dziś Swoje Święto

Strona dostosowana jest dla potrzeb osób niedowidzących i niewidomych.

Bawimy się w MIŚKU a przepustką na bal była wykonana własnoręcznie z rodzicami opaska najbardziej fantazyjna z emblematem Miśka. Przy wypełnionej po brzegi widowni wystawiono
przedstawienie teatralne pn. „Złotowłosa i trzy Misie”

Z historii:
„Tego dnia, ale 1902 roku prezydent USA Teodor Roosevelt wybrał się z przyjaciółmi na polowanie, w czasie którego postrzelono małego niedźwiadka. Prezydent nakazał opatrzenie i uwolnienie zwierzęcia, co zostało zilustrowane komiksem w waszyngtońskiej prasie. Jeden z czytelników, zainspirowany tym wydarzeniem, stworzył pluszową zabawkę dla dzieci w formie misia, którą nazwał Teddy Bear, nawiązując do imienia prezydenta. Tak też narodziła się angielska nazwa pluszowego misia (teddybear). Ta wyjątkowa zabawka od blisko 120 lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród najmłodszych”

Ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną Dzieci nie mogły pochwalić się Swoimi Miśkami Niezmiennie pozostała – radość najmłodszych.