Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Strona dostosowana jest dla potrzeb osób niedowidzących i niewidomych.

Dyrektor mówiła o kluczowym znaczeniu edukacji przedszkolnej i odpowiedzialności za efektywne przygotowanie dzieci do kolejnych etapów edukacj  – Poprzez szeroką ofertę edukacyjną prowadzoną w Przedszkolu MISIEK cieszyliście się kontaktem ze światem nauki, dobrze już wiecie, że nauka może być bardzo ciekawa, że właściwie ucząc się możemy poznawać świat, możemy odpowiadać na kluczowe dla nas pytania.
To także niezatarte wspomnienie waszego komfortowego dzieciństwa.
Jestem dumna, zwracam się do absolwentów, jesteście już mądrymi dziećmi, tak to czas szkoły. Jestem tez pewna, że poradzicie sobie bardzo dobrze w szkole, samych szóstek i wspaniałych szkolnych przyjaźni.

Dziękujemy Wam drogie dzieci, dziękujemy Rodzicom, mamy nadzieje, że czas spędzony w MIŚKU będzie dla Was zawsze miłym i niezatartym wspomnieniem.
Samych sukcesów, wpadajcie do nas i chwalcie się swoimi sukcesami.
Wszystkim dzieciom, Rodzicom, życzę wspaniałych, bezpiecznych wakacji.
Czekamy na Was w nowym roku szkolnym z nowym workiem pomysłów.