Usłyszane wśród maluchów ze Żłobka MISIEK!.

Strona dostosowana jest dla potrzeb osób niedowidzących i niewidomych.

-mierzę ciśnienie, badam serce, robię zastrzyki swojemu misiowi,
-z moim misiem byłam dwa razy na prześwietleniu,
-mój misiek miał dwa razy gips,
– a ja mierzę gorączkę, bo często się przeziębia,
– mój misiu ma dziś złe samopoczucie,
– a mój misiaczek ma dziś gorączkę, chyba będzie infekcja, dlatego zadzwonię na 112, zanim przyjadą po niego, podam herbatę, wodę ,bo przy gorączce powinno się dużo pić położę go, nakryję kocykiem by w spokoju, odpoczął….
„Tak, już od najmłodszych lat/ bo już dzieci żłobka pilnie udzielają pierwszej pomocy swoim misiom. Przełamywanie strachu, oswajanie maluchów z zabiegami medycznymi przed pobytem w przychodni, szpitalu, poprzez wspólną zabawę, z całą pewnością dzieci Miśka wyniosą duże doświadczenia.” – podkreślała dziś pielęgniarka
Bo najbardziej odpowiednią osobą do prowadzenia szczególnie ważnej edukacji zdrowotnej ,opieki zdrowotnej, skoncentrowanej na dziecku jest pielęgniarka. Przekonuje nas o tym niezmiennie od 12 lat. pełniąc zaszczytną funkcję pielęgniarki/w-ce dyrektorki MIŚKA i prowadzonej opiece zdrowotnej w MIŚKU Iwona Baran
Dziś w Międzynarodowym Dniu Pielęgniarek składamy najpiękniejsze życzenia, wyrazy uznania i wdzięczności!..
„To bardzo miłe dziękuję Wam bardzo. Pracuję z Wami od 12 lat
Przy rozradowanych i rozrabiających dzieciach odkrywam drzemiącą w sobie własną radość życia. To zaszczyt i wielka nagroda zasłużyć na akceptację dzieci!
Poza tym pewnie niewiele osób może pochwalić się posiadaniem kumpli już w wieku żłobkowym…… ” – powiedziała nam dziś nasza pielęgniarka/w-ce dyrektorka MIŚKA.