W ENERGYLANDII PLENEROWE ZAKONCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018 Z ROZDANIEM DYPLOMÓW

Strona dostosowana jest dla potrzeb osób niedowidzących i niewidomych.

Planowany wyjazd nowym autokarem firmy ARTUR z toaletami w dniu 28.06.2018 o godzinie 8.00 do największego w Polsce Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze, czeka tam na nas 70 atrakcji z gwarancją najlepszej zabawy dla dzieci, w nagrodę za efektywną pracę w roku szkolnym.

Program:
Bawimy się (ilość godzin nieograniczona) wg załącznika.
Zapraszamy na obiad w zarezerwowanej przestrzeni relaksacyjnej z dekoracjami i scenografiami, tam też zostaną wręczone dyplomy na zakończenie kolejnych etapów edukacji, podsumujemy sobie, powspominamy bardzo udany rok szkolny.

Planowany powrót do Nowego Sącza godzina 19.00

OPIS ENERGYLANDII:

Największy w Polsce Park Rozrywki ENERGYLANDIA w Zatorze to gwarancja najlepszej zabawy dla całych rodzin!
Znaleźć tu można aż 4 strefy z atrakcjami podzielonymi na Bajkolandię dla najmłodszych, Strefę Familijną dla całych rodzin, Ekstremalną dedykowaną wszystkim głodnych wrażeń i wysokiej dawki adrenaliny, a także Wodną – Water Park z 1800 m2 powierzchni basenowych, które w sezonie 2018 zostaną rozbudowane o dedykowany strefę dla młodzieży, dostępna podobnie jak wszystkie inne atrakcje w cenie biletu wstępu do Parku.
Na Gości Energylandii czeka 70 atrakcji na czele z potężnymi, największymi w Polsce, a nawet Europie Środkowo-Wschodniej Roller Coasterami, tymi ekstremalnie szybkimi (Formuła) i wysokimi (Mayan), jak i delikatnymi dla dzieci (Energuś) i rodzin (Dragon RMF), a także łączącymi w sobie przejazd po wodnej trasie (Speed Water Coaster). Można także tu znaleźć potężne atrakcje wodne. Wśród nich między innymi Anaconda, największa w Europie Środkowo-Wschodniej przejażdżka potężnymi łodziami z dwoma mega splashami z kilkudziesięciu metrów, czy Jungle Adventure – spływ ogromnymi pontonami po niezwykle rozbudowanej trasie, na której napotkać można wodne schody oraz strumienie zraszaczy.
Poza atrakcjami w Parku Rozrywki zobaczyć można aż trzy spektakularne pokazy kaskaderskie przy użyciu sportowych samochodów, motocykli jak i rowerów BMX w wydzielonej strefie pokazów Extreme. Na najmłodszych czekają teatrzyki, znów dla młodzieży i całych rodzin musicale, a to za sprawą aż 4 scen widowiskowych w teatrach i amfiteatrach, na deskach których występują najznamienitsi tancerze, akrobaci oraz cyrkowcy prezentujący także piorunujące show z użyciem ognia i pirotechniki. Amatorzy oglądania filmów, w Energylandii nie będą się nudzić. Odnajdą tu niesamowite kino 7D, wyświetlające filmy dla dzieci i młodzieży w technologii 3D, wspartej dodatkowymi efektami specjalnymi, ale także Planetarium, w którym obejrzą audiowizualny pokaz w technologii 3D o różnej tematyce.
W Energylandii nie brakuje gier zręcznościowych oraz zabaw interaktywnych, dającym wiele radości i możliwość zdobycia wyjątkowo cennych nagród, nie tylko z uwagi na ich popularny brand, ale także okoliczności, w których się je wygrywa.
Zmęczeni aktywnym wypoczynkiem Goście Parku udać się mogą w stronę kawiarni, w których czekają przepyszne smakołyki oraz wyborne kawy, w wielu odmianach. Głodnych Energylandia ugości w ponad 40 punktach gastronomicznych, w tym dostępnych różnorodnych kulinarnie restauracjach.
Park Rozrywki ENERGYLANDIA to cudowne miejsce na aktywny wypoczynek, który gwarantuje uśmiech na twarzy!