Gwarantowi Bezpieczeństwa w MIŚKU i Filarowi Zaufania – Pani Dyrektor/ Pielęgniarce ![]()
Iwonie Baran składamy hołd Pani profesjonalizmowi.
Pani wiedza medyczna to dla rodziców najwyższa gwarancja spokoju
, a dla maluchów — bezpieczna przystań ![]()
Dziękujemy za budowanie Zespołu, który dzięki Pani inspiracji staje się wzorem opieki i empatii! ![]()
![]()
Zdrowia i Wszelkiej Pomyślności!
Z wyrazami szacunku: Cała Społeczność Żłobka i Przedszkola MISIEK ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
dyrektorka MIŚKA

