WIELKIE MISTRZOSTWA PRZEDSZKOLI W PIŁCE NOŻNEJ DZIŚ NA STADIONIE SANDECJI… 🥅🥅⚽️II EDYCJA PRZEDSZKOLIADY!

I MISIEK NA STADIONIE I JEST SHOW!!!..☺️☺️🤩👍👍👏👏👏

Z niecierpliwością zawodnicy oczekiwali na pierwszy gwizdek Sędziego!…. 🥅🥅⚽️
I zaczęło się!!! …☺️😚
Zielona murawa boiska Sandecji, głośny doping kibiców i piłkarska rywalizacja! , drużyny zmierzyły się ze sobą, zdobywając kolejne cenne doświadczenia!!!…😄😄😄👍👍👍
Najważniejsze jednak, że wszystkim towarzyszyła atmosfera zabawy i radości……😊😊😊🤩🤸🤸‍♀️🤸‍♂️
I to było Widowisko!!!!.🤓😊🤩..Ogromne brawa!!! ….👏👏👏
Rozgrywki te były potraktowane też jako sprawdzian umiejętności piłkarskich oraz postępu młodych, którzy uczestniczyli cały rok szkolny w zajęciach piłkarskich prowadzonych przez trenerów Akademii Sandecji! MISIEK dziękuje trenerowi Tomaszowi Szczepańskiemu!
Z tym Szkoleniowcem przedłuża umowę na kolejny sezon.!….🤩😍😊😄👍👍💪💪…
Ogromne gratulacje Panie Trenerze i ogromne podziękowania!!!…👏👏👏👏
Tak!.. Spełniamy Marzenia chłopców z MIŚKA!!!.
Niewątpliwą Atrakcją rozpoczynającą mistrzostwa był taneczny występ dziewczynek /cheerladerek, które pokazały swoje show pod czujnym okiem trenerki / Nauczycielki WF mgr Moniki Woźniak….
Ogromne Gratulacje I Podziękowania !….👏👏👍❤