WIELKIE WYDARZENIE W MIŚKU! MAMMUTICO® Z NAMI! 😊😊😊

Strona dostosowana jest dla potrzeb osób niedowidzących i niewidomych.

PRZYSZLI PROJEKTANCI I ARCHITEKCI ROZPOCZĘLI DZIŚ PRAKTYKĘ W MIŚKU O/ZAKŁADNIKÓW I MIŚKU O/KLASZTORNA….📐📏✂️✏️✏️😚😚🤩🤩👍👍💪💪

Twórca, Pomysłodawca, Właściciel Mammutico wraz z Architektką prowadzili dziś pierwsze Warsztaty Architektury i Projektowania przy wykorzystaniu klocków Mammutico i deski kreślarskiej.
Na magicznej desce kreślarskiej dzieci rozwijały swoją kreatywność, fantazję i wyobraźnię i powstawały pierwsze bardzo interesujące projekty….. 🔥🤩🤩📐📏📏😊😊✏️
I musimy dziś uznać młodego architekta Igora z MIŚKA z O/KLASZTORNA , który jak powiedział nam „rysuje czwartego MIŚKA ze ścianami ze szkła, wieżami widokowymi i wieloma balkonami.” Niestety młody architekt nie zdradził jego lokalizacji???..🧸😉💪💪🤩🤩🤩👍😊😄❤️
Ogromne brawa Igorze!!!..👏👏👏👏👏👏👏👏
Ogromne brawa dla wszystkich młodych architektów, wasze prace zachwycają!…❤️👏👏👏👏👏👏👏

Dyrektorka zabrała głos
„I mówimy o kształceniu praktycznym w MIŚKU!
Igorze to wystarczyło by przekonać mnie, jak cenne dla przedszkolaków mogą być te warsztaty!
. Gratuluję Wszystkim!…..❤️❤️👏👏👏👏👏👏👏👏
Dzieci uczestniczą w zorganizowanych licznych warsztatach, licznych zajęciach pod okiem Specjalistów, w ramach rozwoju kompetencji kluczowych i umiejętności uniwersalnych…..
Są to Warsztaty Architektury, Informatyki, Robotyki i Automatyki, Rozszerzonej Matematyki, Warsztatów języków obcych tj. j. angielskiego i j. francuskiego i wielu innych…👍🤩🤩🔥👏👏👏👏👏👏👏👏
Dzieci zdobywają wiedzę, karmią swoje zmysły i rozwijają je na wielu polach…👍👍👍😊😊💪💪
Uczymy się od Beniamina Franklina,filozofa/ prekursora samodoskonalenia, którego lubię!
– że inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi największe zyski
– bramy mądrości nigdy nie bywają zamknięte!…
– szkoła doświadczenia kosztuje, ale żadna inna nie potrafi lepiej wykształcić człowieka…
👍👍👍👍👍🔥🔥🔥💪👏👏👏👏👏👏👏💪💪
Tak… i przejdźmy do cyfr, zadanie kształcenia przyszłych Architektów i Projektantów/zakup klocków kosztuje MIŚKA 130.000,00 zł..( sto trzydzieści tysięcy złotych)
TAK!! Mówimy o wysokiej jakości kształcenia w MIŚKU…
Dziękujemy za prowadzenie warsztatów Pani Architekt Annie Oleksy, Panu Dominikowi Berlińskiemu Pomysłodawcy, Twórcy, Właścicielowi, Prezesowi Mammutico® i Pani Zuzannie Słowik Dyrektorce Zarządzającej Mammutico® .
Prezes Mammutico® Dominik Berliński powiedział
„Dziękuję za zaproszenie. Czuję się zaszczycony, że zagościliśmy u Was, w miejscu z niesamowitą energią. Przedszkole Misiek jest synonimem najwyższego poziomu edukacji wczesnoszkolnej. Ogromnie się cieszę, że Mammutico® stało się członkiem Waszej Pięknej Miśkowej Społeczności. Już w pierwszym kontakcie z Panią Dyrektor zainicjowaliśmy niesamowity proces twórczy. Szybko okazało się, że przyświeca nam wspólna misja, pobudzania dzieci do twórczego myślenia. A teraz rozpoczęła się realizacja wizji Dyrekcji kształcenia kadry inżynierów architektury. Muszę przyznać, że z zaskoczeniem dowiedziałem się, że pomysł ten opiera się na fantastycznym przygotowaniu, bo Miśkowe dzieci już od wielu lat uczą się kodowania, matematyki i masy innych praktycznych umiejętności. Teraz klockowe warsztaty wspomogą edukację architektoniczną, dzięki czemu Nowosądecka społeczność wzbogaci się o fachowców najwyższych lotów. Tu Misiek pokazuje, że można i w każdym miejscu może działać lider edukacji. Tu działa!”