Wycieczka do Ablandii

Strona dostosowana jest dla potrzeb osób niedowidzących i niewidomych.

Wycieczka dla aktywnych
Fantastyczny wyjazd integracyjny z Rodzicami do parku linowego „Ablandia”
w Rytrze w dniu 13 październik

Doświadczyliśmy wielu atrakcji i wspaniałych przeżyć:

Zabawy na Trasie JUNIOR
specjalnie zaprojektowana i wykonana trasa linowa dla najmłodszych . Trasa znajduje się na wysokości 1 do 2m nad poziomem terenu. Na drzewach zamontowane są platformy z domkami, które uatrakcyjniają zabawę dzieci. Wszystkie przeszkody są zabezpieczone specjalnymi siatkami asekurującymi. Program obejmuje nielimitowaną ilość przejść w ustalonym czasie.

Zjazdów JUNIOR
-zjazd tyrolski dla najmłodszych o długości 30m, zabezpieczony siatką asekuracyjną. Zjazd odbywa się za pomocą liny podczepionej do systemu tyrolskiego. Program obejmuje nielimitowaną ilość zjazdów w ustalonym czasie.

Był także czas na kiełbaskę przy grilu i rozmowy.

Dziękujemy serdecznie Rodzicom za wspólnie spędzony czas i świetną zabawę.