ŚWIĘTO KOBIET CELEBROWANE W PRZEDSZKOLNEJ KAWIARENCE MIŚKA!

Strona dostosowana jest dla potrzeb osób niedowidzących i niewidomych.

WYJĄTKOWE ZAPROSZENIE DLA WSZYSTKICH DZIEWCZYNEK OD CHŁOPCÓW MIŚKA!

Oczywiście była muzyka i była okazja by zaprosić dziewczynę do tańca, a przy fortepianie najlepsi Pianiści MIŚKA!

I Tak! Oddział Zerowy Rozpoczął To Świętowanie!……And absolutely beautiful……

The Seceond Waltz – Andre Rie ….

Chłopcy dziś rządzą i gorączkowo w ogromnych kolejkach ustawiali się do kwiaciarki, by kupić tulipana swojej dziewczynie, koleżance, sympatii, dziewczyny obdarowywane były tulipanami w pudrowym, żółtym, czerwonym kolorze, które wyglądały wspaniale i cieszyły bardziej niż tysiąc słów! Nie mniejsze kolejki chłopców można było obserwować przy barze po ciepłą szarlotkę z bitą śmietaną, piernik z domowym powidłem, czekoladę na gorąco, sok owocowy czy wodę źródlaną. Wszystko to mogli kupić dziś zaproszonej dziewczynie i sobie za własne pieniądze/każdy chłopiec miał przy sobie kasę w portfelu/ I każdy z nich chciał zaimponować swojej koleżance!…. każdy z nich w stroju poprawnym, w wizytowej koszuli z muchą, a dziewczynki w kolorowych najpiękniejszych sukienkach zachwycały przy stołach w oczekiwaniu na swoich Panów….

Chłopcy składali życzenia dziewczynom: Bądźcie zawsze piękne, miłe dla nas i wyjątkowe!

Niektórzy chłopcy dziewczynom okazywali swoje uczucia i wykałaczką rysowali na szarlotce serduszka!….

I to był Uroczy Dzień! Dziewczyny Czuły Się Wyjątkowo!!!….

Faustyna w imieniu wszystkich dziewczynek złożyła chłopcom serdeczne podziękowania………

Dziękujemy Panowie!

Chopin – Spring Waltz

Alicja Majewska Być kobietą