Przejdź do treści
Strona główna » Aktualności » Wzruszająca Uroczystość w Żłobku MISIEK z okazji Dnia Mamy

Wzruszająca Uroczystość w Żłobku MISIEK z okazji Dnia Mamy

To piękny moment! przytoczony przez dyrektorkę tekst idealnie oddaje trudy i radości macierzyństwa.

„Właśnie odgrywam najpiękniejszą rolę w życiu… jestem mamą! Nie ma za to braw, dodatkowych bonusów. Nie dostanę wysokiej gaży ani Oskara!

I dobrze!

Bo ta rola jest warta o wiele więcej.

Za jej dobre odegranie dostanę nagrodę ogromną!Radość i dumę z dobrze wychowanego dziecka!Tyle i aż tyle.

Jestem Mamą Świata, bo mam Ciebie, Dziecko!!! ❤️A Święto Mamy mam codziennie” autor nieznany

Bo najważniejsze być szczęśliwą,!…

Życzymy Mamom tego szczęścia!

Życzymy przede wszystkim Mamom zdrowia!. ❤️🧸