To piękny moment! przytoczony przez dyrektorkę tekst idealnie oddaje trudy i radości macierzyństwa.
„Właśnie odgrywam najpiękniejszą rolę w życiu… jestem mamą! Nie ma za to braw, dodatkowych bonusów. Nie dostanę wysokiej gaży ani Oskara!
I dobrze!
Bo ta rola jest warta o wiele więcej.
Za jej dobre odegranie dostanę nagrodę ogromną!Radość i dumę z dobrze wychowanego dziecka!Tyle i aż tyle.
Jestem Mamą Świata, bo mam Ciebie, Dziecko!!!
A Święto Mamy mam codziennie” autor nieznany
Bo najważniejsze być szczęśliwą,!…
Życzymy Mamom tego szczęścia!
Życzymy przede wszystkim Mamom zdrowia!. ![]()
![]()

