Zachęcamy Rodziców do Obejrzenia Dobrego Webinaru „Lęk u Dzieci! Jak Oswoić Dziecięce Lęki”….

Strona dostosowana jest dla potrzeb osób niedowidzących i niewidomych.

Tak! Pokonaj ten Strach!..

..Spróbuj Narysować Ten Strach!… jeśli już go mamy! niszczymy go , np. wrzucamy go do kosza, np.targamy na drobne kawałki i wrzucamy przez okno..a może zniszcz go i wyrzuć za siebie!…Innym razem….próbujemy rozmawiać z dzieckiem o tym strachu!…A może narysuj tego potwora, i dorysuj mu czapkę, wąsy !?..by oswoić się z potworem!?…… zapewniam że to często pomaga!..Zajęcia prowadzi nasza Psycholożka!. Najważniejsze by zidentyfikować ten strach! I nazwać go… Oczywiście wykorzystujemy wiele narzędzi i metod pracy z dzieckiem! Bardzo ważne jest Wsparcie dziecka!.. i nie wolno nam lekceważyć problemu dziecka!….

Często dziecko potrzebuje specjalistycznej indywidualnej pomocy psychologicznej.

Dyrektor Przedszkoli i Żłobków MISIEK

Krystyna Gurba