ZAJĘCIA WF, GIMNASTYKI KOREKCYJNO – KOMPENSACYJNEJ I TERAPII SI/ INTEGRACJI SENSORYCZNEJ W MIŚKU 👍💪💪💪

Strona dostosowana jest dla potrzeb osób niedowidzących i niewidomych.

Zajęcia prowadzone przez specjalistów nauczyciela WF i specjalisty gimnastyki korekcyjnej mgr Monikę Woźniak oraz pedagoga specjalnego, terapeutę integracji sensorycznej mgr Anitę Jarek.

Wychowanie fizyczne w MIŚKU to sport to aktywność fizyczna, niezbędna do prawidłowego rozwoju młodego człowieka! Zachęcamy dziecko od najwcześniejszych lat do aktywności ruchowej, to przełoży się w przyszłości nie tylko na jego zainteresowania, ale przede wszystkim na kondycję zdrowotną. 👍👍👍Sport uczy determinacji i samodyscypliny!…..
Konsekwencja nabyta w okresie dziecięcym i nastoletnim na pewno przełoży się na dobre osiągnięcia w dorosłym życiu !……👏👏👏
Bo silny, zmotywowany młody człowiek ma większe szanse by osiągnąć sukces!🥳🥳🥳👍👍👍
Rozwijamy w dziecku zainteresowania sportem, korygujemy wady postawy i dbamy o prawidłową postawę ciała………………
I nie zwalniamy dzieci z lekcji WF !!!……….🤸🤸♂️🤸♀️😄
⚽⚽️⚽️🎾🎾🎾🤾🤾♂️🤸🤸♀️🥈🥉🏅🥇🏆🥊🏋️♀️🏋️♂️🤼🚴♀️
MISIEK posiada salę do Ćwiczeń Integracji Sensorycznej ,Salę wychowania fizycznego, wyposażoną w profesjonalny i specjalistyczny sprzęt oraz pomoce terapeutyczne i edukacyjne, gabinety do pracy indywidualnej z dzieckiem, posiadamy windę dla niepełnosprawnych.
Nasza placówka zapewnia kompleksowe i specjalistyczne wsparcie dziecka ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, prowadzone przez wykwalifikowanych i doświadczonych terapeutów.
I cd. 😊rozgrzana dziś po intensywnym treningu !!??…….🔥🧐🤔☺😆 – bieg po górach i nierównym terenie!… 🏔🏞
Z pewnością poprawi moją dynamikę i przyspieszenie! …………..😄😂🤣🏃♀️🏃🏃♂
Pozdrawiam Wszystkich!….😄.
Krystyna Gurba
Dyrektorka Przedszkoli i Żłobków MISIEK