UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNNEGO 2015/2016

Strona dostosowana jest dla potrzeb osób niedowidzących i niewidomych.

ZAKOŃCZENIE ROKU POŁĄCZONE BYŁO Z PODSUMOWANIEM PROJEKTU EDUKACYJNEGO „POMYŚL O PRZYSZŁOŚCI”. CELEM TEGO PROJEKTU BYŁO ROZWIJANIE POTENCJAŁU DZIECI, ICH ZAINTERESOWAŃ, ODKRYWANIE INDYWIDUALNYCH ZDOLNOŚCI, A TAKŻE ROZWIJANIE KREATYWNOŚCI DZIECKA POPRZEZ WSKAZYWANIE MOŻLIWOŚCI ROZWOJU JEGO ZAINTERESOWAŃ.
W PRZEDSTAWIENIU TEATRALNYM PT. „AKADEMIA PANA KLEKSA” DZIECI ZAPREZENTOWAŁY SWÓJ POTENCJAŁ. TEMATEM PRZEDSTAWIENIA BYŁY PRZYGODY DZIECI KTÓRE WYCHOWUJE I UCZY PAN KLEKS. NAUKA W AKADEMII POBUDZA WYOBRAŹNIE, JEST ZABAWĄ W TRAKCIE KTÓREJ DZIECI BEZ WYSIŁKU MOGĄ PRZYSWOIĆ SOBIE WIEDZĘ. PROFESOR DBA, ABY JEGO WYCHOWANKOWIE UCZYLI SIĘ TAKŻE OBOWIĄZKOWOŚCI I ODPOWIEDZIALNOŚCI.

W PROGRAMIE ZNALAZŁY SIĘ RÓWNIEŻ WSPÓLNA DOBRA ZABAWA I LODY SERWOWANE BEZPOŚREDNIO Z LODZIARNI MIŚ, KTÓRA PROWADZIŁA OBSŁUGĘ TEJ UROCZYSTOŚĆI.