ZAKOŃCZENIU ROKU SZKOLNEGO 2018/2019 ABSOLWENTÓW – HYMNEM STUDENCKIM GAUDEAMUS IGNITUR ŻEGNAMY SIĘ Z PRZEDSZKOLEM

Strona dostosowana jest dla potrzeb osób niedowidzących i niewidomych.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego. To był cudowny CZAS dla nas Wszystkich, wysokiej jakości edukacji, opieki, wychowania, aktywności i sukcesów dzieci i Przedszkola

głos zabrała dyrektor:

„Tu jest środowisko sprzyjające uczeniu się, rodzinne i bardzo bezpieczne.
Tu jest miejsce budowania poczucia własnej wartości i twórczej aktywności, nauki przez działanie, nauki przez doświadczenia i planowanie pracy.
Przedszkole Was serdecznie żegna. Składam z głębi serca płynące życzenia Samych sukcesów na kolejnych etapach edukacji i zawsze z powodzieniem zagłębiajcie się w wielkie księgi wiedzy, bo Wy już wiecie, że właściwie ucząc się poznajecie Świat, realizujecie swoje najpiękniejsze marzenia. Życzę Wam abyście odnalazły miejsce dla siebie w najlepszych Szkołach i Uczelniach, odnalazły wspaniałych kolegów a nawet przyjaciół oraz co równie bardzo ważne spotykały życzliwych a jednocześnie wymagających nauczycieli. POWODZENIA I NA SZCZĘŚCIE!!! „

Krystyna Gurba