„ZAŁATWIAMY SWOJE WAŻNE SPRAWY!!!”…. POWIEDZIAŁY NAM DZIECI MIŚKA! PRZED WEJŚCIEM DO KAWIARNI MIŚKA!!! NA SPOTKANIE Z DYREKTORKĄ!……🤓😊💪👍

Strona dostosowana jest dla potrzeb osób niedowidzących i niewidomych.

DYREKTORKA ZAŚ POWIEDZIAŁA NAM BO NAJLEPSZYM SPOSOBEM NA BUDOWANIE RELACJI Z DZIEĆMI JEST WSPÓLNE DZIAŁANIE!!!👍👍👍CZASEM DOBRZE JEST ŚWIADOMIE POZWOLIĆ NA ODWRÓCENIE RÓL I SPRAWIĆ, ABY TO UCZEŃ POCZUŁ JAK WIELE OD NIEGO ZALEŻY !!!…😄 👏👏👏

UCZESTNICZĄCY W SPOTKANIU Z DYREKTORKĄ ZOSTALI WYLOSOWANI W MIĘDZYNARODOWYM DNIU PRAW DZIECKA I SĄ PRZEDSTAWICIELAMI SPOŁECZNOŚCI PRZEDSZKOLNEJ MIŚKA….
Dzieci Przygotowały Listę Pytań do Pani Dyrektor
Życzenia dzieci w dużej części powtórzyły się ze Spotkania w ubiegłym roku, jak powiedziały dzieci „Bo one się sprawdziły!……👍👍
W naszych życzeniach dziś dołożymy tylko, prosimy by dziewczyny rozwijały swoje zainteresowania piką nożną i mogły uczestniczyć w zajęciach jak chłopcy z trenerem piłki nożnej…⚽️
Paweł! rozmawiałem z kolegami o piłce siatkowej,czy Pani Dyrektor zgodzi się na zajęcia również z piłką siatkową!?! Pawle wszystkie marzenia się spełniają,niemożliwe wymagają więcej czasu!!….MISIEK ma ograniczoną bazę sportową!..
Bardzo lubimy tańczyć, prosimy o utrzymanie jak do tej pory tanecznych zajęć z nauczycielem zajęć wychowania fizycznego💃🕺
Lubimy stroić się, przebierać, ubierać zwariowane kolorowe stroje. Czy możemy prosić Panią Dyrektor o możliwości ubierania naszych wyjątkowych strojów, robienia makijażu i fryzur raz w miesiącu.
Jestem oczywiście za tą inicjatywą, skończyły się już czasy kiedy ubierało się w mundurki, ubrania powinny być jak najbardziej zwariowane i kolorowe, podkreślające naszą osobowość, mam pomysł, będziemy spotykać się na wybiegach dla najbardziej atrakcyjnych strojów podążającymi za modowymi nowinkami..🤩💄💅😄😆
Pani Dyrektor czekamy na swoją bibliotekę kiedy będzie otwarta !📚📚📚📚📚
kochani młodzi czytelnicy niebawem! bo w grudniu !jesteśmy w trakcie zakupu najlepszego księgozbioru, mamy już sprzęt komputerowy z fachowym oprogramowaniem, i przygotowane pomieszczenia, mamy także zamówione meble do biblioteki, stoły i krzesełka do czytelni i mamy pieczątkę biblioteki miśka, bibliotekę będziemy łączyć z pracownią informatyczną, gdzie będziemy sięgać po płyty dvd z najlepszymi bajkami, komiksy, gry planszowe, aplikacje komputerowe przeznaczone dla dzieci, rozmaite materiały dydaktyczne. To ma być biblioteka atrakcyjna dla was co w efekcie sprawi, że wyrobicie sobie nawyk czytania, który ma szanse pozostać z Wami również w dorosłym życiu!…☺️☺️👍👍👍
Chcielibyśmy prosić aby postulat z ubiegłego roku o umieszczeniu naleśników z owocami i czekoladą raz w tygodniu pozostawić w jadłospisie. Prosimy uwzględnić także cappuccino i płatki.
Zmiany w jadłospisie są starannie omówione z naszym dietetykiem i będą uwzględnione w jadłospisie….😀😃😄
Uprzedzę Wasze kolejne pytanie i odpowiem
Oj! nie znalazłam robota do sprzątania, nie uda się, nie ma robota który sprząta za dzieci, szukałam takiego!?…..😊😂🤣
Kochani co chcielibyście zmienić jeszcze w MIŚKU? Słucham Was uważnie?!…Jak czujecie się w MIŚKU!?
Dziękujemy! Super! Mega! Wspaniale! 💪👍❤️😊👏👏👏
Pani Dyrektor proszę powiedzieć coś o sobie i o swojej pracy.
Znacie mnie przecież tak dobrze!…jestem charyzmatycznym, dynamicznym dyrektorem/już Wam wytłumaczę co to znaczy!?
jestem kuszącą ,porywającą do działania, dostępną ,przyjazną z ogromnym poczuciem humoru, śmiejemy się razem.. dlatego tyle radości i uśmiechu w naszym środowisku przedszkolnym…😀😃😄😂🤣
Ale muszę Wam powiedzieć równie coś bardzo ważnego!
Dyrektor musi mieć gruntowną wiedzę zawodową z zakresu edukacji przedszkolnej, powiązaną z bardzo dobrym przygotowaniem z zakresu organizacji i zarządzania, twórczą postawą oraz gotowością do ciągłego uczenia się, poszerzania swojej wiedzy i podnoszenia kwalifikacji, doskonalenia się. Tak! ciągle stawiam na rozwój osobisty, doskonalenie zawodowe, jestem dyrektorem MIŚKA, muszę więc mieć wiedzę i kompetencje, które stale rozwijam!
Stworzyłam MIŚKA dla Was! Z pasją i dumą pełnię zaszczytną funkcję Dyrektora MIŚKA
Stworzyliśmy fantastyczne warunki do wielorakiego efektywnego rozwoju! ciepłe, serdeczne, przyjazne środowisko sprzyjające uczeniu się.
Utworzyliśmy Wam przestrzeń do podejmowania inicjatyw, jestem otwarta na wasze pomysły, rozwijajcie Wasz potencjał, jestem z Wami, cieszymy się wspólnie sukcesami i wspólnie przenosimy góry!!🔥🔥🔥👍👍💪💪☺️☺️😄
Pani Dyrektor uśmiecha się Pani codzienne do nas chyba nas Pani lubi?😄😄😆🤣
Tak! bardzo lubię dzieci, kocham dzieci, dlatego pracuję z dziećmi. Moja praca sprawia mi ogromną satysfakcję i zadowolenie jest jednocześnie moją pasją, mam świetny kontakt z dziećmi!,, czy TAK!??….
Głos dzieci hurem!…Taaaaaaaaaaaaaak.!
To wieczna młodość, energia, zapał ,przebywając z Wami ,buduję relacje, wchodzę w Wasz Świat i tyle się od Was uczę. I powtarzam to!
Każdego dnia obserwuję lekcje autentyzmu, prawdy, otwartości, rozmów w formie do nieskończoności, wspólnego poczucia humoru! ach.. udzielają mi się te lekcje!
Pięknie ujęła to Brene Brown badaczka wstydu, wrażliwości i perfekcjonizmu
”Tym co jest trudne i co jednocześnie naprawdę zachwyca jest praca nad tym, aby zrezygnować z doskonałości i stać się sobą!”
Mam też świadomość jak wielka ciąży na mnie odpowiedzialność za efektywne przygotowanie Was do dojrzałości szkolnej, by sprostać wysokim wymaganiom stawianym w szkole i w dorosłym życiu, jestem przekonana że budujemy efektywny fundament. Każdy absolwent MIŚKA zdobywa kompetencje kluczowe i umiejętności uniwersalne, wykorzystywane na kolejnych etapach edukacji.
Dziś Pragnę i Spełniam Wasze Życzenia !…… ❤️
Bo warto rozmawiać i załatwiać swoje sprawy!…… 👍👍👍
Drogie Dzieci, Pragnę Wam serdecznie podziękować za cudowne spotkanie, mam nadzieję że pozostanie nam w pamięci na długo.❤️ ❤️ ❤️