ZAWALCZĘ O SWOJE!!!…. Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Misiek

Strona dostosowana jest dla potrzeb osób niedowidzących i niewidomych.

Dzieci zaprezentowały swoje prawa w przedstawieniu teatralnym Pn. RAMIĘ SPRAWIEDLIWOŚCI W DRAMIE”

„Oskarżonym zarzucamy zniszczenie pracy na zaliczenie-budowli z klocków do robotyki! Moi klienci poinformowali oskarżonych, że z ogromnym zaangażowaniem stworzyli pracę na zaliczenie pn. „Zamek” i zależało im na otrzymaniu najlepszej oceny. Wyrazili się jasno i kulturalnie, a jednak strona oskarżona się z nimi nie liczyła, a wręcz potraktowali ich agresywnie, a budowla została zniszczona. W konsekwencji praca nie została zaliczona. Mówimy temu stanowcze nie!!!….🧸😊😊😊😊🙆‍♂️🙆‍♀️
Muzyka- AC/DC „Thunderstruck”

I była okazja by znaleźć się na liście szczęśliwców, którzy wylosowali zaproszenie na spotkanie z Dyrektorką w Kawiarence MIŚKA i są delegatami wszystkich dzieci Miśka.
„W Międzynarodowym Dniu Praw Dziecka załatwiamy swoje ważne sprawy u naszej Dyrektorki” – powiedziały dzieci…………….😄☕️☕️
Trwają rozmowy w społeczności przedszkolnej, jak wykorzystać najbardziej efektywnie to ważne spotkanie!? 😃😄😉😉
W warsztatach z psycholożką MIŚKA Krystyną Gurba dzieci uczą się poczucia własnej wartości, wrażliwości, empatii i odwagi..
Niezwykle istotne jest zakorzenienie w dziecku asertywności, takiego centrum pomiędzy uległością a agresją, wspólny czas i uwaga.
Polecam dobrą książkę dla rodziców dr Rebeccy Rolland pt. „Nie pytaj, jak było w szkole – rozmowy które dają dzieciom siłę” / dostępna w bibliotece MIŚKA/