ŻEGNAMY STARY BARDZO DOBRY ROK SZKOLNY 2020/2021 W DNIACH 24 i 25 CZERWCA W POSZCZEGÓLNYCH GRUPACH

TO BYŁ CUDOWNY ROK SZKOLNY DLA NAS WSZYSTKICH, WYSOKIEJ JAKOŚCI EDUKACJI, OPIEKI, WYCHOWANIA, AKTYWNOŚCI I SUKCESÓW DZIECI I PRZEDSZKOLA ZAKOŃCZONY ROZDANIEM DYPLOMÓW .

A SKORO TAK! NALEŻY SIĘ NAM NAGRODA! NAGRODĄ DLA WSZYSTKICH DZIECI SĄ:

• WYCIECZKA DO KINA SOKÓŁ NA SPEKTAKL pn. PIOTRUŚ KRÓLIK I LUNA
  • LODY U ARGASIŃSKICH

GŁOS ZABRAŁA NASZA DYREKTOR

Piękne zakończenie Roku Szkolnego. To był cudowny Rok Szkolny dla nas wszystkich, wysokiej jakości edukacji, opieki, wychowania, aktywności i sukcesów dzieci i Przedszkola.

Dziękuję nauczycielom za ogromne zaangażowanie i wsparcie każdego dziecka za efektywne przygotowanie dzieci do kolejnych etapów edukacji. Dziękuję dzieciom! Wy już wiecie, że nauka jest fascynująca, że właściwie ucząc się poznajecie Świat i odpowiadacie na kluczowe pytania. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za aktywne włączanie się w życie Przedszkola i aktywną współpracę dydaktyczno-wychowawczą.

Drogie Dzieci przed Wami Wakacje niech ten czas będzie dobrą okazją do dalszego poznawania Świata, zwiedzania nowych ciekawych miejsc.

Pamiętajcie przede wszystkim o tym, żeby odpoczynek wakacyjny dla was i waszych Rodziców był bezpieczny.

Życzę aby każdy dzień wakacji był radosny ,pozwolił odpocząć  i nabrać zapału do dalszej nauki

Do Zobaczenia po Wakacjach w MIŚKU

Dyrektor Przedszkoli i Żłobków MISIEK