ZESPÓŁ MIŚKA Z MUSICALEM W NASZEJ WIEJSKIEJ POSIADŁOŚCI! BYŁ TEATR! MUZYKA! ŚPIEW! TANIEC! I RUCH!..

Strona dostosowana jest dla potrzeb osób niedowidzących i niewidomych.

Zintegrowanie Zespołu jest Fundamentem! jest Kluczem do Efektywnego Zarządzania, Prowadzi do Synergii, Kreacji, Efektywnego Środowiska Pracy! Efektywnej Pracy Zespołowej! Zintegrowanie Zespołu jest jednym z Wielu Kluczowych Czynników Kultury Organizacji w MIŚKU!

TO TAKIE NATURALNE !!!
Przywołajmy w wyobraźni dobrze rozegrany mecz Drużyny Piłkarskiej!?
Każdy ma określoną rolę i pozycję na boisku, zna swoje cele i zadania. Jednocześnie Wie, że sam dobrego meczu nie rozegra.
Aby odnieść sukces musi efektywnie współpracować z pozostałymi zawodnikami, Komunikować się i „WSPIERAĆ’ innych w dążeniu do wygranej, Na 100 procent angażować się w to, co dzieje się na boisku i brać odpowiedzialność za sytuacje na boisku, skupiając się na postawionym przed zespołem celu!
Pragnę Serdecznie Podziękować Wam Drogie Koleżanki za Efektywną Pracę Zespołową i Sukcesy MIŚKA!
Przed Nami Kolejne Ambitne Wyzwania w Nowym Roku Szkolnym 2021/2022.
Życzmy Sobie Wspólnie Udanego Roku Szkolnego Pełnego Sukcesów Dydaktyczno-Wychowawczych!