ŻYCZENIA PIĘKNYCH,BEZPIECZNYCH WAKACJI,WRACAJCIE DO MIŚKA WYPOCZĘCI

To był cudowny Rok Szkolny dla nas Wszystkich, wysokiej jakości edukacji, opieki, wychowania, aktywności i sukcesów Dzieci i Przedszkola.

Zakończenie Roku Szkolnego to ważny moment dla dzieci, które żegnają się z nami, bo rozpoczynają edukację szkolną,
Składamy Wam serdeczne życzenia samych sukcesów na kolejnych etapach edukacji, wpadajcie do nas i chwalcie się swoimi sukcesami.
Mamy nadzieję że czas spędzony w MIŚKU będzie dla Was i Waszych Rodziców zawsze miłym, serdecznym wspomnieniem.

Zakończenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w roku szkolnym to również ważny dzień dla Rodziców i Opiekunów.
Serdecznie dziękujemy za aktywne włącznie się w życie Przedszkola i aktywną współpracę dydaktyczno-wychowawczą.

Przedszkole nie mogło by istnieć bez całej kadry nauczycieli, wychowawców, opiekunów, specjalistów.
Pragnę Wam drogie koleżanki podziękować za ogromne zaangażowanie w pracy z dziećmi i efektywne przygotowywanie dzieci do kolejnych etapów edukacji.

Przed Wami wakacje, niech ten czas będzie dobrą okazją do dalszego poznawania Świata, zwiedzania nowych ciekawych miejsc.
Pamiętajcie przede wszystkim o tym, żeby odpoczynek wakacyjny był dla Was i Waszych bliskich bezpieczny.
Życzę aby każdy dzień wakacji był radosny ,pozwolił odpocząć i nabrać zapału do dalszej nauki.

Do zobaczenia po wakacjach.:)

Dyrektor Przedszkola i Żłobka MISIEK
Krystyna Gurba