Wigilia w Przedszkolu i Żłobku Misiek- Świąteczne Życzenia

W ten szczególny grudniowy czas pragniemy w imieniu DYREKCJI I CAŁEJ KADRY PRZEDSZKOLA I ŻŁOBKA MISIEK złożyć Wszystkim Rodzicom, Dzieciom i sympatykom MIŚKA serdeczne życzenia Świąteczne i Noworoczne.

Niech zbliżający się czas Świąt pozwoli cieszyć się chwilami spędzonymi z bliskimi oraz napełni pozytywna energią, by z nowa mocą móc realizować swoje prywatne i zawodowe cele w Nowym Roku.
Zdrowia i osobistej pomyślności w Nowym Roku.
To także szczególny czas dla wszystkich dzieci-wieczorem Mikołaj przez komin się skradnie by prezenty zostawić pod choinką.
Małą pierwsza gwiazdkę przed Świętami przyjmijcie prosimy z życzeniami, niech spełniają się wszystkie Wasze marzenia.
Niech gwiazdki przypominają, że czasem wystarczy jedynie pomyśleć życzenie………………..by spełniło się pragnienie.
Spełnienia wszystkich Noworocznych pragnień.

Pragniemy serdecznie podziękować Wszystkim za płynące do nas serdeczne życzenia.