DLA CIEBIE BABCIU I DZIADKU – FESTIWAL TAŃCA

Strona dostosowana jest dla potrzeb osób niedowidzących i niewidomych.

Dla Ciebie Babciu i Dziadku – Festiwal Tańca /Uroczystość Prowadzili Profesjonalni Konferansjerzy Milena i Kuba, Którym Nie Zabrakło Umiejętności i Charyzmy. Brawa! Brawa ! 💖💖💖

Prowadzący Oddali Głos Pani Dyrektor
„Szanowni Państwo
Kochana Babciu Kochany Dziadku!
Z Ogromnym Wzruszeniem i Bardzo Uroczyście Obchodzimy Dziś Wasze Święto.
Bo Babcia i Dziadek to nasza Radość, Ciepło, Miłość, Mądrość, Wiedza i Doświadczenie.
Bo Babcia i Dziadek Odgrywają Szczególną Rolę w Życiu Każdego Dziecka.
Bez Babci i Dziadka Trudno Wyobrazić Sobie Dzieciństwo, Dorastanie
Dziadkowie Mają Szczególny Wpływ na Wychowanie i Kształtowanie Młodego Pokolenia
Dziś Wracamy Wspomnieniami Do Minionych Lat Do Naszych Dziadków, Do Wspólnych Wakacji i Odwiedzin u Dziadków, Wspominamy Niekończące Się Rozmowy i Zawsze Cenne Rady Dziadków, Przecież Pamiętamy Je Do Dziś, Nie Zapomnimy Nigdy Drodzy Dziadkowie Waszych Serdecznych Uścisków Jesteśmy Wam Bardzo Za To Wdzięczni, Jesteśmy Wdzięczni Za Te Wszystkie Wspomnienia
A Dziś W Imieniu Dyrekcji i Całej Kadry Przedszkoli i Żłobków MISIEK Składam Państwu Serdeczne Życzenia Zdrowia, Radości, Energii Każdego Dnia…………………….
Życzę Państwu Aby w Tym Dzieleniu Się Tym Ciepełkiem, Odpowiedzialnością Za Wychowanie Waszych Wnucząt Odczuwali Państwo Ogromną Satysfakcję, Patrząc Jak Rosną Pięknie i Zdrowo Wasze Wnuki, Jak Pięknie Się Rozwijają, Jak Stawiają Ambitne Cele i Je Konsekwentnie Realizują.
Życzę Państwu Także Abyście Doświadczali i Patrzyli Z Dumą Na Wasze Wnuki Jak Podążają Własną Drogą W Dorosłość, Ale Niech To Będzie Droga Najlepsza Z Najlepszych.
Szanowni Państwo Mam Całą Nadzieję Że Za Rok Spotkamy Się W Przedszkolu Misiek Póki Co Ściskam Państwa Bardzo Serdecznie Bardzo Dziękuję Za Uwagę i Do Zobaczenia Za Rok, Jak Powiedziałam. Raz Jeszcze Niekończące Się Sto Lat i Raz Jeszcze Najlepsze Życzenia. Bardzo Bardzo Dziękujemy” 👍👍👍👍👍👍❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Nie Wszystkim Uda Się Spotkać w Czasie Pandemii Ze Swoimi Wnukami, Ale Znaleźliśmy Sposób By Sprawić Radość i Szczęście Dziadkom Przesyłając Wam Film z Uroczystości Babciu i Dziadku Wasze Wnuki Przekazują Wam w Tańcu i Muzyce Najpiękniejsze Życzenia. Usiądźcie w Wygodnych Fotelach.

Festiwal Tańca Dla Babci i Dziadka Czas Zacząć!!! 💃💃💃💃💃💃❤️❤️❤️❤️❤️❤️
1. Festiwal rozpoczęły dziewczynki z Oddziału Zerowego tańcem Hiszpańskim.
2. Prosto z dzikiego zachodu Oddział Zerowy w tańcu Kowbojskim. 3. Grupa Średniaków w tańcu Rock and Roll
4. Dzieci z Grupy Maluszków zatańczyły Cha Cha dla Babci i Dziadka.
5. Grupa Maluchów zatańczyła do piosenki Majki Jeżowskiej pn. Od rana mam dobry humor.
6. Specjalnie dla Babci i Dziadka gorącego Twista zatańczyła Grupa Starszaków.
7. Oddział Zerowy zatańczył do utworu pn. Dobrze się baw Babciu i Dziadku z płyty Smerfne Hity.