ECHA WSPOMNIEŃ W KONCERCIE MUZYCZNYM DLA MAMY! BARDZO UROCZYŚCIE

Głos Zabrała Nasza Dyrektor

Powróćmy wspomnieniami do szkolnych ław, koleżanek, kolegów i klasowych miłości. Dziś absolwenci z kraju i zza oceanu spotkają się na baku absolwentów. Będą wspomnienia ze szkolnych lat, powitania, łzy radości i wiele wzruszeń w gronie przyjaciół z dawnych lat.

To przeżycia wyjątkowe. Dla niektórych ma to szczególne znaczenie w szkole przeżywali pierwsze miłości, niektórzy poznali swoje przyszłe żony.

Zapraszamy na koncert!
A króluje nam dziś muzyka z tamtych lat!

I zaczęło się!
• Pierwsze wspólne dyskoteki w najpopularniejszych klubach. Setki młodych ludzi bawiących się do białego rana przy niezapomnianych hitach. Odbywały się tzw. pierwsze warsztaty taneczne. Tu uczyliśmy się tańczyć.
• Pierwsze wspólne zauroczenia i miłości. I sięgaliśmy szczytów własnych możliwości.
Dziewczyny marzyły o romantycznej miłości nawet jeśli nie przyznawały się do tego. Chciała czuć się bezpiecznie w ramionach ukochanego, poza nim świata nie widziała. Głównie mówiło się o tym jak on ją kocha i co jest w stanie dla niej zrobić.
Chłopak wzdychał do swojej pierwszej miłości. Ach głupi byłem, że wtedy nie podszedłem do niej i mi ją zabrano. Błagam pomóżcie mi ją odnaleźć. To była koleżanka w krótkiej sukience, miała rude włosy. Czy ktokolwiek widział? Ktokolwiek wie?
Ile przyjaźni i miłości narodziło się na tych dyskotekach. I patrzyło się wyłącznie w oczy swojej dziewczyny.
Ja szukam chłopaka w spodniach jeansowych brązowych nutach za kostkę. Siedzieliśmy razem obok szatni. Jeśli czujesz to samo co ja odezwij się.
Dyskoteki te ściągały tłumy. Mówiło się o magicznym klimacie, który sprzyjał powstawaniu silnych więzi przyjaźni, miłości.
• Matura i Świadectwo Dojrzałości, Bal Maturalny!
• I wyższe Uczelnie! Szczyt Naszych Marzeń i zdobywanie upragnionych tytułów naukowych i upragnionych zawodów!
• 10 lat później. Spotkanie po latach z koleżankami i kolegami ze szkolnej ławy!

Głos zabrała Nasza Dyrektor
We wzruszających słowach zwróciła się do Wszystkich Matek i Dzieci
Złożyła Serdeczne Życzenia w imieniu wszystkich Dzieci, Całej Kadry Przedszkoli i Żłobków MISIEK.
„Dzieci wystąpiły na scenie dla Mamy!
W tańcu, wierszach i muzyce najpiękniej przekazały dziś życzenia dla swojej Mamy
Bo ja kocham moją Mamę najbardziej na świecie
To fenomenalne, spektakularne, wyjątkowe, wzorowe wykonanie na scenie młodych aktorów, można się domyślać jak każda mama dziś przed telewizorami jest szczęśliwa i dumna.
To Siła MIŚKA, to Bohaterowie Życia Przedszkolnego – Dzieci z Przedszkola MISIEK są największym Naszym Sukcesem” – powiedziała nasza Dyrektor.