Echa Wspomnień w Koncercie Muzycznym Dla Mamy i Taty ! Bardzo Uroczyście!

Dzieci w Przedstawieniu Teatralnym powróciły wspomnieniami do szkolnych ław, koleżanek, kolegów i klasowych miłości.

Dziś Absolwenci z kraju i zza oceanu spotkali się na Balu Absolwentów.

Były Wspomnienia ze szkolnych lat, powitania, łzy radości i wiele wzruszeń w gronie przyjaciół

z dawnych lat.

To przeżycia wyjątkowe, dla niektórych ma to szczególne znaczenie, w Szkole przeżywają pierwsze miłości, niektórzy poznali swoje przyszłe Żony.

I królowała nam dziś muzyka z tamtych lat!

I zaczęło się!

• Pierwsze wspólne dyskoteki!
  • Pierwsze wspólne zauroczenia i miłości!
  • Matura i Świadectwo Dojrzałości, Bal Maturalny!
  • I wyższe Uczelnie! Szczyt Naszych Marzeń i zdobywanie upragnionych tytułów naukowych i upragnionych zawodów!
  • 10 lat później. Spotkanie po latach z koleżankami i kolegami ze szkolnej ławy!

Głos zabrała Nasza Dyrektor

We wzruszających słowach zwróciła się do Wszystkich Matek i Dzieci

Złożyła Serdeczne Życzenia w imieniu wszystkich Dzieci, Całej Kadry Przedszkoli i Żłobków MISIEK.

Dzieci wystąpiły na scenie dla Mamy!

W tańcu, wierszach i muzyce najpiękniej przekazały dziś życzenia dla swojej Mamy

Bo ja kocham moją Mamę najbardziej na świecie

To fenomenalne, spektakularne, wyjątkowe, wzorowe wykonanie na scenie młodych aktorów, można się domyślać jak każda mama dziś przed telewizorami jest szczęśliwa i dumna.

To Siła MIŚKA, to Bohaterowie Życia Przedszkolnego – Dzieci z Przedszkola MISIEK są największym Naszym Sukcesem” – powiedziała nasza Dyrektor.