BUDOWANIE WSPÓLNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA ZIEMIĘ JEST PRZESŁANIEM DLA WSZYSTKICH OD DZIECI MIŚKA!!!!

Strona dostosowana jest dla potrzeb osób niedowidzących i niewidomych.

Podczas Specjalnej Debaty Sądeckich Wodociągów Eko-Badacze z MIŚKA Dyskutowali o Wszystkich Problemach Ekologicznych.

Dzieci Z MIŚKA i Sądeckie Wodociągi Troszczą Się Nie Tylko o Jakość Wody Ale Także Wiedzą Jak Ją Oszczędzać.

NAGRODA DLA MIŚKA W WYSOKOŚCI 1000 ZŁ OD SĄDECKICH WODOCIĄGÓW

DZIECI TE ŚRODKI JUŻ WYDAŁY! , ZAKUPIŁY MIKROSKOPY DO PRACOWNI LABORATORYJNEJ DEBATA DZIECI MIŚKA Z WODOCIĄGAMI /ZAINTERESUJ SIĘ

Gazeta Krakowska

https://gazetakrakowska.pl/dzieci-z-miska…/ar/c11-15635052

Dziennik Polski

https://l.facebook.com/l.php…

Nowy Sącz Nasze Miasto

https://l.facebook.com/l.php…

Z Walizką Eko-Badacza Dzieci z MIŚKA profesjonalnie zajmują się Laboratoryjnym Badaniem Wody /Prowadzonych Badań, Odczynów Wody/, Systematycznie zajmują się Rzeką Poprad i sprawdzają czy w rzece dobrze żyje się rybom i roślinom,

Cyklicznie sprzątają Ziemię, dbają o czystość brzegu Poprad, zajmują się Ekologicznym Stylem Życia i takim starają się zarażać innych

Nasza Dyrektor zwraca uwagę

„Edukacja Ekologiczna ma za zadanie zbliżyć dziecko do świata przyrody, nauczyć odpowiedniego podejścia do świata roślin i zwierząt, a więc wzbudzić w dziecku zainteresowanie przyrodą! Tylko wtedy mamy pewność, że będzie o nią dbał. Bardzo ważne jest byśmy dawali dzieciom możliwość bezpośredniego kontaktu z naturą. Dzięki badaniu, obserwowaniu, eksperymentowaniu dzieci poznają otaczający nas świat.

Zagadnienia i formy aktywności dzieci MIŚKA, projekty edukacyjne, środowiskowe, ogólnopolskie, międzynarodowe, akcje społeczne, akcje ekologiczne, eksperymenty, warsztaty, zajęcia edukacyjne, wystawiane pokazy mody ekologicznej, liczne spotkania z ekspertami są Szansą Skutecznej Zmiany Proekologicznej .

Pokazujemy konkretne zagrożenia i zachęcamy dzieci do skutecznej zmiany postawy na bardziej proekologiczną.

Każdy mały krok proekologiczny, który stawiamy razem z dzieckiem działa na korzyść kolejnych pokoleń.”