Bal karnawałowy 2017r.

Strona dostosowana jest dla potrzeb osób niedowidzących i niewidomych.

DZIECI MIŚKA NA NAJWIĘKSZYM BALU KARNAWAŁOWYM W MAŁOPOLSCE 2017

W Hali Sportowo Widowiskowej przy ul. Nadbrzeżnej w Nowym Sączu, na wielkim balu najmłodszych
„Radość Wasza, Radość nasza”, bawiliśmy się wraz z tysiącem dzieci. Imprezę zorganizowało Stowarzyszenie Beskidzkie Więzi a medialnie patronowała Gazeta Krakowska.
Fantastyczna integracyjna zabawa dzieci z mnóstwem wrażeń radości i pozytywnych emocji. Podczas balu „Radość Wasza, radość nasza” tańce oraz zabawy animowane były przez studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu. W konkursach były nagrody od sponsorów balu. Do pląsów, grał zespół muzyczny Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej. Śpiewali jej soliści Natalia Nieć i Wacław Wacławiak.