KARNAWAŁOWE TANY…

Strona dostosowana jest dla potrzeb osób niedowidzących i niewidomych.

MISIEK TAŃCZY W RYTMIE ZUMBY i FITNESSU Z NAJLEPSZĄ INSTRUKTORKĄ , NAUCZYCIELEM WYCHOWANIA FIZYCZNEGO SPECJALISTKĄ GIMNASTYKI KOREKCYJNEJ MGR.MONIKĄ WOŻNIAK I BAWIMY SIĘ……

I to był Trening Wielowymiarowy Wzmacniający, Rozciągający, Odchudzający, a Ćwiczenia Choreograficzne zaś były znakomite dla tych, którzy lubią tańczyć. Wszystkie Ćwiczenia prowadzone w rytm muzyki….

Wychowanie Fizyczne w MIŚKU to sport to aktywność fizyczna niezbędna do prawidłowego rozwoju młodego człowieka! Zachęcamy dziecko od najwcześniejszych lat do aktywności ruchowej, to przełoży się w przyszłości nie tylko na jego zainteresowania, ale przede wszystkim na kondycję zdrowotną. Sport uczy determinacji i samodyscypliny. Konsekwencja nabyta w okresie dziecięcym i nastoletnim na pewno przełoży się na dobre osiągnięcia w dorosłym życiu. Bo Silny, zmotywowany młody człowiek ma większe szanse by osiągnąć sukces!
Rozwijamy w dziecku zainteresowania sportem, korygujemy wady postawy i dbamy o prawidłową postawę ciała. I nie zwalniamy dzieci z lekcji WF
A ja dziś po intensywnym treningu !!??……. – Bieg po górach i nierównym terenie Z pewnością poprawi moją dynamikę i przyspieszenie ….