OBRONA PRACY DYPLOMOWEJ- PSYCHOLOGIA KLINICZNA I OSOBOWOŚCI WSB-NLU….👩‍🎓 I WIELKIE ŚWIĘTO STUDENTÓW!🤓🎉🤩👍💪😄😊😏

„Bo Wszystko Jest Możliwe….
Niemożliwe Wymaga Po Prostu Więcej Czasu” ….Dan Brown

Składam Najserdeczniejsze Wyrazy Wdzięczności Panu Promotorowi Dr Krzysztofowi Brocławikowi Za Opiekę Naukową, Za Wyjątkowo Mocne Wsparcie
W Całym Procesie Twórczym.
Raz Jeszcze Wyrażam Moją Wdzięczność Komisji Egzaminacyjnej
Dr Krzysztofowi Brocławikowi Dr Justynie Sucharskiej
i Dr Dagmarze Musiał Za Życzliwą Atmosferę Podczas Egzaminu
I Ogłoszenie Wyników! Weloletniej Mojej Pracy!!!?.
I Poczułam Dumę!!! …..☺️☺️☺️☺️
Uzyskana Ocena Bardzo Dobry i Prawo Do Używania Tytułu Mgr. Psychologii…😊😊😊😊☺️☺️
Dziękuję Wszystkim za Życzenia i Gratulacje!
Moje Miłości!………..💖💖💖
Ach!..Było Ich Wiele!…. 🤔😉😊😄😆
Niewątpliwie Moje Ostatnie Zainteresowania Zwrócone są Ku” Mojej Psychologii”…..
To Moja Pasja ,To Wiedza ,którą Zdobywam w Wyższej Szkole Biznesu-National-Louis University i Jestem na Ostatniej Prostej by Cieszyć się Dyplomem Mgr. Psychologa….. .o Specjalności Psychologia Kliniczna i Osobowości.👩‍🎓 I Jestem w Najpiękniejszym Momencie 🤔😊☺ Piszę Pracę Badawczą Tytuł” Psychologiczne Uwarunkowania Sukcesu w Zawodzie Nauczyciela”….👍👍👍….
Zawsze w Centrum Moich Zainteresowań Był Drugi Człowiek.
Potrzeba Zgłębienia Psychologii Pojawiła Się Naturalnie, Fascynuje Mnie
Psychologia Bez Granic, Tak ,Jak Nie Ma Granic!?.. Poznawanie Drugiego Człowieka!?…Bardzo Lubię Długie Rozmowy!….😊🤔😁…………………
Posiadam Dyplom Uniwersytetu Jagiellońskiego
-Mgr. Pedagogiki, Dyplom Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej -Terapeuty Pedagogicznego, Dyplom Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej- Specjalisty Zarządzania i Organizacji Oświatą.
Pedagogika i Psychologia – Te Nauki Są Dla Mnie Kluczem ,Synergią Do Twórczego Wykorzystywania Wiedzy Ściśle Powiązanej
z Rozwojem, Aktywnością, Możliwościami, Ograniczeniami
i Działalnością Człowieka.
Zdobytą Wiedzę Co Pragnę Podkreślić Wykorzystuję w Pracy
z Dzieckiem, Dla Wielorakiego Rozwoju Dziecka w MIŚKU/Edukacja w Wieku Przedszkolnym Jest Kluczowa/ Do Rozpoznawania, Wspomagania, Korygowania Niepokojących Symptomów Rozwoju Dziecka , We Współpracy Z Terapeutami Pedagogicznymi
i Psychologicznymi , We Współpracy Ze Środowiskami Naukowymi, We Współpracy Ze Studentami z Całego Świata ,Wymiany Doświadczeń, Poznawania Kultur.
Zdobytą Wiedzę Wykorzystuję Także w Kierowaniu Zasobami Ludzkimi i Pełnienieniu Zawodu i Zaszczytnej Funkcji Dyrektora Przedszkoli i Żłobków MISIEK.
Największym Zaś Moim Sukcesem Są Bohaterowie Życia Przedszkolnego! Dzieci z Przedszkoli i Żłobków MISIEK!.❤️❤️❤️
Pozdrawiam Serdecznie Wszystkich!!!
Pozdrawiam Serdecznie Wszystkie Moje Miłości!!!.. 💖💖💖😄😆