PRZEDSZKOLE I ŻŁOBEK MISIEK ODDZIAŁ ŻELEŹNIKOWA – BAWIMY SIĘ I ŻEGNAMY BARDZO DOBRY ROK SZKOLNY 2020/2021 Z UROCZYSTYM PRZECIĘCIEM WSTĘGI I ODDANIEM DO UŻYTKU NOWEGO PLACU ZABAW

Strona dostosowana jest dla potrzeb osób niedowidzących i niewidomych.

Nasza Dyrektor zabrała głos:
To był cudowny czas dla Was, Wysokiej Jakości Edukacji,Opieki i Wychowania, Aktywności i Sukcesów Edukacyjnych!
To także niezatarte wspomnienie Waszego komfortowego dzieciństwa!!
Ogromne Gratulacje Promocji na Kolejne Etapy Edukacji.
Wy już wiecie, że nauka może być fascynującą przygodą właściwie ucząc się poznajemy Świat możemy odpowiadać na kluczowe pytania i możemy spełniać swoje najpiękniejsze marzenia.
Składam z głębi serca płynące życzenia Samych sukcesów na kolejnych etapach edukacji.
Pragnę serdecznie podziękować Rodzicom. Dużą rangę i znaczenie ma dla nas Współpraca z Rodzicami. Nasza wspólna praca,zaangażowanie są kluczowe dla efektywności pracy dydaktyczno-wychowawczej. Dziękujemy za zaangażowanie w przygotowanie każdej uroczystości/zawsze delektujemy się ciastami i ciasteczkami Waszej własnej produkcji/

Tu Jest Moje Miejsce,Tu Jest Mój Czas….
Idealne Warunki Dla Rozwoju Każdego Dziecka,Komfortowe Przestrzenie do Nauki, Zabawy, Wypoczynku. Nieustanny Kontakt z Naturą,Czyste Powietrze,Brak Hałasu Miejskiego Zgiełku,Pozwalają Dziecku na Spokojny, Zdrowy,Efektywny Rozwój,Uważając Edukację Dziecka w Pierwszych Latach za Kluczową.
Przepiękne Miejsce,Gdzie Dzieci Mogą Szaleć na Świeżym Powietrzu z Dala Od Miejskiego Zgiełku, a z Bliska Podziwiać Góry, Rozciągnione Wokół Lasy i Piękno Natury !!!
Czy Takie Miejsce Istnieje???
Oczywiście, że Tak!!!
To MISIEK NA WSI!!!