Śladami 4 pór roku-jesień

Strona dostosowana jest dla potrzeb osób niedowidzących i niewidomych.

Grupa starsza Żłobka na wycieczce w Parku M i starosądeckich lasach.

Słońce, kolorowe liście, błyszczące kasztany, żołędzie w kapturkach, czerwona jarzębina a nawet ptasie piórka sprawiły, że dzieci z ogromnym zainteresowaniem patrzyły na jesienną przyrodę.
Skarby natury i doświadczenie dzieci wykorzystaliśmy w pracach plastycznych i zabawie, inspiracji dostarczyła im przyroda. Kredkami i farbkami tworzyły stemple z liści, barwne latawce, pokryte ciastoliną wazony na szyszki, robiły ręcznie figurki z owoców jesieni i masy do modelowania, która była motorem do wielu zabaw twórczych.
Mogły ozdobić nimi swoją salę i stworzyć osobistą galerię.
Gotowe dzieła dały dzieciom wiele doświadczeń i satysfakcji.