UROCZYSTY KONCERT DLA NIEPODLEGŁEJ W PRZEDSZKOLACH I ŻŁOBKACH MISIEK…. 🇵🇱❤️🎼🎤

Koncert dla Niepodległej rozpoczęła solistka Ewa Smoła w pieśni „Rozkwitały Pąki Białych Róż” oraz „Ojczyzno Moja”

Dzieci zaprezentowały uroczysty śpiew najpiękniejszych wybranych pieśni patriotycznych:
Oddział Zerowy A „ My Pierwsza Brygada” oraz „Pieśń O Wodzu Miłym” 😍 🇵🇱🇵🇱
Oddział Zerwy B „ Od Morza aż do Tatr”😍 🇵🇱🇵🇱
Oddział Starszaków „Mały Patriota” 😍 🇵🇱🇵🇱
Oddział Średniaków i Maluszków „Symbole Polski”😍 🇵🇱🇵🇱
Oddział Średniaków Żeleźnikowa „Jestem Polakiem” i „ Polska To Nasz Dom”😍 🇵🇱🇵🇱
O symbolicznej godzinie 11:11 MISIEK dołączył do Ogólnopolskiej Akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki ”Szkoła do Hymnu 2022″ i odśpiewał Hymn Narodowy – Mazurka Dąbrowskiego 👍👍👍💪💪💪❤️ 🇵🇱🇵🇱
W ten sposób włączyliśmy się we wspólne świętowanie tej szczególnie ważnej dla Polaków
Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości…. 🇵🇱🇵🇱
Nasza Dyrektorka zwróciła się do Wychowanków i Wychowawców
Bardzo Wam dziękuję…. ❤️❤️❤️
Było to niezwykle wzruszające, piękne patriotyczne przeżycie dla nas wszystkich, było widać Wasze niezwykłe zaangażowanie…i przejęcie!!!…..
Serdecznie dziękuję Małym Patriotom za patriotyczne role…
Ogromne Gratulacje!!!! ……👏 👏👏👏 👏👏👏 👏👏👏 👏👏
Wszystkie dzieci otrzymują oceny celujące i dyplomy, bo to była najlepsza lekcja patriotyzmu…❤️👏 👏👏❤️
Dyrektorka podkreśliła rolę Wychowania Patriotycznego już od najmłodszych lat w Przedszkolu.
Do miana Patrioty dorasta się przez całe Lata, a w kształtowaniu postaw patriotycznych kluczową rolę przypisuje się Nauczycielom, Wychowawcom i Rodzicom.
Serdecznie dziękuję Wychowawcom za efektywne przygotowanie tej Pięknej Uroczystości…❤️👏 👏👏❤️
W TYM WYJĄTKOWYM DNIU KAŻDY Z NAS POWINIEN SKŁADAĆ ŻYCZENIA, BO JEST TO ŚWIĘTO NAS WSZYSTKICH POLAKÓW! ❤️ 🇵🇱🇵🇱
NAJLEPSZE ŻYCZENIA PŁYNĄCE Z MIŚKA ❤️ 🇵🇱🇵🇱