Z MUZYKĄ NA HARMONIJCE USTNEJ PRZYGODNEGO GRAJKA „4 BLUES O 4-EJ NAD RANEM”🤩😄 I ORKIESTRĄ MISKA 💯LAT!!!

DLA WSZYSTKICH STRAŻNIKÓW LASÓW!!!….🤩😚🎹🎺🎻🎸🔋🥁🥁🎼🎼Z OKAZJI DNIA LEŚNIKA!…..
PRZEDSZKOLAKI Z MIŚKA BARDZO GORĄCO I WYJĄTKOWO PODZIĘKOWAŁY ZA PRACĘ WŁOŻONĄ W OCHRONĘ LASÓW I PRZEKAZAŁY NAJBARDZIEJ KOLOROWE ŻYCZENIA I LAURKĘ
NA RĘCE LEŚNICZEGO JACKA ADAMCZYKA I INŻYNIERA NADZORU LASU GRZEGORZA RAMSA Z NADLEŚNICTWA W STARYM SĄCZU!…❤🌲🌳🌲🌲.
W Szkółce Leśnej w Starosądeckich Lasach dzieci zdobywały wiedzę przyrodniczo-leśną. 🤓🤓
Otrzymały wile cennych informacji o lesie i jego mieszkańcach, dowiedziały się jak wygląda praca Leśnika, jakie korzyści czerpiemy z lasu, jak się w nim zachowywać i jak o niego dbać.
Dzieci zadawały interesujące pytania i na wszystkie pytania poznały odpowiedzi.
Serdecznie dziękujemy Panu Leśniczemu Jackowi Adamczykowi, który z entuzjazmem porwał dzieci do nauki przyrody….❤️.👏👏👏
i to była bardzo ciekawa lekcja przyrody.🤩🤩🤩💪👍👍👍
Zaś dzieci MIŚKA O/Żeleźnikowa gościły Panią Leśnik Iwoną Szczygieł ,specjalistkę do spraw edukacji i leśnego kompleksu promocyjnego Beskidu Sądeckiego.
Z ogromnym entuzjazmem przekazywała ciekawą wiedzę przyrodniczo-leśną i odpowiadała na pytania dzieci!..
Serdecznie dziękujemy Pani Leśnik.❤️👏👏👏👏👍💪💪🌳

PRZEDSZKOLE MISIEK UCZESTNICZY W OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI ” LAURKA DLA STRAŻNIKÓW LASÓW”…