DYREKTOR PRZEDSZKOLI I ŻŁOBKÓW MISIEK W OPERZE KRAKOWSKIEJ W ŚRODOWY WIECZÓR NA GALI „FUNDUSZE EUROPEJSKIE SĄ W MAŁOPOLSCE” NA ZAPROSZENIE MARSZAŁKA WOJ.MAŁOPOLSKIEGO WITOLDA KOZŁOWSKIEGO. 👍👍👍

Strona dostosowana jest dla potrzeb osób niedowidzących i niewidomych.

-PIĘKNE WYDARZENIE ORGANIZOWANE W UKŁONIE DLA BENEFICJENTÓW, ZA ZAANGŻOWANIE I WYSIŁEK BENEFICJENTÓW, KTÓRZY KORZYSTAJĄC Z SUKCESEM ZE ŚRODKÓW UNIJNYCH SWOIMI PRZEDSIĘWZIĘCIAMI ZMIENIAJĄ NASZE OTOCZENIE, ZMIENIAJĄ NASZĄ RZECZYWISTOŚĆ

W Swoim Przemówieniu W-ce Starosta Łukasz Smółka podkreślił ogromną odpowiedzialność Beneficjentów za Pozyskiwanie, Realizację i Rozliczenie Środków Unijnych Cytuję …Szanowni Państwo bardzo się cieszę, otwarliście 3-krotnie Szampana, pierwszy Szampan wtedy kiedy Wasz Projekt został wybrany do dofinansowania, drugi szampan wtedy kiedy wybieraliście Wykonawców, trzeci Szampan wtedy, kiedy Państwo bez korekty rozliczyli projekt…

PRZEDSZKOLE MISIEK MOŻE CHWALIĆ SIĘ OTWARTMI SZAMPANAMI I SUKCESAMI W TRZECH ZREALIZOWANYCH BEZ KOREKTY PROJEKTACH!.. 😊 👍💪💪
Serdecznie Gratuluję Beneficjentom, którzy odebrali Statuetki z rąk W-ce Marszałka Małopolski Łukasza Smółki.
Wyjątkowo Serdeczne Gratulacje dla Powiatu Myślenickiego Starosty Józefa Tomali za otrzymanie biletu na Wyjazd Studyjny do Brukseli. 👏👏👏
Józefie znam Smak tej nagrody! Jestem Twoim Przewodnikiem po Brukseli….🌏☺😄
Przedszkole MISIEK pieści w swoim gabinecie tą Nagrodę za Projekt Kreatywny i Twórczy Rozwój Dziecka w MIŚKU i oczywiście gościł w Brukseli….😊😊😊
-Piękna muzyczno-wizualna uczta jaką zaserwowała zmysłom Sądecka Orkiestra Kameralna pod batutą Leszka Mieczkowskiego z udziałem Zespołu Tango Attack oraz Tanecznego Duetu Uli Wojtkowiak i Piotra Wożniaka. Raczono nas utworami muzyki popularnej oraz filmowej w wykonaniu symfonicznym-rozbrzmiały dźwięki „Now We Are Free”z Gladiartora” czy znane wszystkim fanom Agenta 007 „Skyfall”
W geście Solidarności z Ukrainą w repertuarze Wieczoru pojawiły się także utwory, które na stałe zapisały się w historii polskiej i ukraińskiej walki o Wolność. Usłyszeliśmy m.in. piosenkę –symbol MURY Jacka Kaczmarskiego oraz Utwór „MYŚLI MOJE” do słów Tarasa Szewczenki, wieszcza narodowego Ukrainy. 👍👍👍
Fantastycznie Spędzony Czas i wymiana cennych doświadczeń w Gronie Najlepszych Beneficjentów z Małopolski.