Dziś dzieci MIŚKA z Zerówki zostały pożegnane przez naszych przyjaciół z Całego Świata z życzeniami na kolejne etapy edukacji

Strona dostosowana jest dla potrzeb osób niedowidzących i niewidomych.

Międzynarodowe projekty „Poliglota” oraz „Inny, a jednak taki jak ja” w Niepublicznym Przedszkolu Misiek nadal mają swoją ciągłość, bo właśnie dzisiaj dzieci MIŚKA z Zerówki zostały pożegnane przez naszych przyjaciół z Całego Świata. W ramach przepełnionego empatią i życzliwością zaangażowania dzieci MIŚKA w niesienie pomocy potrzebującym rówieśnikom w projekcie „Rozmawiasz- Pomagasz”, przyjaciele z Syrii odwdzięczyli się życzeniami oraz podziękowaniami.

koordynatorzy projektów międzynarodowych

Psycholog Przedszkola i Żłobka MISEK
Angelika Ndreca

Dyrektor Przedszkola i Żłobka MISIEK
Krystyna Gurba