CHŁOPCY W PANICE PRZYGOTOWUJĄ JUTRZEJSZĄ UROCZYSTOŚĆ!!!

Strona dostosowana jest dla potrzeb osób niedowidzących i niewidomych.

Chłopcy jutro rządzą i będą mogli się wykazać!!! dotyczy grupy Średniaków, Starszaków, Zerówki Zabiorą swoje koleżanki do Przedszkolnej Kawiarenki MIŚKA wręczając jej zaproszenie na szarlotkę z bitą śmietana/piernik z powidłami/sok/wodę… Będzie też kwiaciarka z kwiatami Wszystko to będzie można jutro kupić za własne pieniądze Każdy chłopiec ma przy sobie kasę w portfelu 10 zł Uczmy się liczyć , wydawać środki i podejmować decyzje i zwracać uwagę na dziewczynki! ❤ Będzie grała muzyka i będzie okazja by zaprosić koleżankę do tańca I nie ma obowiązku chłopiec j/w mamy jednak cała nadzieję, że każdy z chłopców będzie chciał zaimponować swojej koleżance Stroje poprawne /koszule kolorowe z muchami Dziewczynki kolorowe sukieneczki Maluszki i Maluchy także świętują Ten Dzień w Przedszkolnej Kawiarence MIŚKA chłopcy wręczają kwiaty, zapraszają na ciacho …..jeszcze bez portfeli 😂😂😂 I to ma być uroczy dzień!!! Pozdrowienia z pracowitego MIŚKA