„Miasto moje…” 725-lat Nowego Sącza – Finał konkursu

Strona dostosowana jest dla potrzeb osób niedowidzących i niewidomych.

Miło nam poinformować, że nagrodę II w konkursie wszystkich przedszkoli i szkół podstawowych oraz wychowanków świetlic i placówek szkolno-wychowawczych otrzymuje nasz wychowanek z grupy starszaków Kamil Waligóra. Z pośród setek prac to właśnie praca Kamila została wyróżniona. Kamilu gratulujemy Ci serdecznie.

Nagrodę odebraliśmy w dniu 5 czerwca podczas przeglądu teatralii na płycie sądeckiego rynku .
Nasze dzieci brały udział w bajkowym korowodzie, za szczególną prezentację podczas sądeckich spotkań artystycznych „Teatralia„ otrzymały dyplom.

Głos zabrała dyrektor przedszkola w którym powiedziała – Już na pierwszym etapie edukacji a więc w edukacji przedszkolnej wyłapujemy predyspozycje i zdolności dzieci za którymi bardzo często czai się prawdziwy dar. Musimy pielęgnować i rozwijać te zdolności u dzieci. Gratulując, życzę wszystkim wyróżnionym dzieciom dalszych sukcesów a rodzicom sugeruję zacznijcie oszczędzać na farby i płótna. Serdecznie dziękuję organizatorom za zorganizowanie konkursu w którym dzieci mogły zaprezentować swoje zdolności, rozwijając swoją wyobraźnie i wrażliwość estetyczną.

Konkurs plastyczny „Moje miasto…”

Dzieci z Przedszkola MISIEK uczestniczyły w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Pałac Młodzieży z okazji 725-lecia miasta Nowy Sącz. Celem było:

  • ilustracja ulubionych miejsc, wspomnień i zakamarków, detali, wydarzeń związanych z Miastem Nowy Sącz;
  • rozwijanie zdolności i twórczości plastycznej;
  • odwołanie się do inteligencji poznawczej dziecka, jego spostrzegania piękna, zapamiętywania;
  • zachęcanie dziecka do dzielenia się spostrzeżeniami i przeżyciami związanymi z naszym ukochanym miastem.