ROBOTYKA! AUTOMATYKA! PROGRAMOWANIE! W ZAJĘCIACH OBOWIĄZKOWYCH W MIŚKU!

Strona dostosowana jest dla potrzeb osób niedowidzących i niewidomych.

Doskonalimy Naukę Programowania, Oprogramowania, Rozwijamy Umiejętność Logicznego Myślenia, Kreatywności, Wyobraźni Przestrzennej! Zdolności Technicznych i Manualnych!

Warsztaty z Robotyki i Automatyki prowadzone są przez doświadczonych Trenerów-Firmę #robotykahavefun Kamil Ambroży.
Każde dziecko na warsztatach konstruuje/buduje, programuje samodzielnie robota, jakimi są krokodyl, poruszający paszczą, żabę przechodzącą metamorfozę/ożywioną/ podskakującą, delfina porozumiewającego się za pomocą wydawanego dźwięku, goryla który miał swój cel, do którego podążał, kolejkę linową, poruszającą się na linach, dinozaura T-Rexa, omijającego przeszkody, szczekającego psa, morsa z ogromnymi kłami, szybkiego pająka i ogromny traktor, wirującą karuzelę turbo samochód, ratowniczy helikopter i wiele innych budowli !….
Zestawy edukacyjne LEGO® na których dzieci pracują wyposażone są w szereg czujników oraz serwomotorów, a na tabletach przedstawiona jest czytelna instrukcja, a przystosowana do wieku dzieci aplikacja przy zakodowaniu wybranych sekwencji programowych, pozwala wprowadzić w ruch skonstruowane maszyny!….
Celem jest zarażenie dzieci pasją do innowacyjnych technologii i przeżyciem przygody….
to droga, którą będą podążać w swoim przyszłym życiu zawodowym jako programiści/informatycy czy Inżynierowie!….☺️👊👊👊👍👍👍💪💪💪.