STOSOWANIE NOWOCZESNYCH TECHNOLOGII W EDUKACJI W MISKU I KOLEJNE NARZĘDZIA EDUKACYJNE W MIŚKU /PODŁOGI I STOŁY INTERAKTYWNE/

Strona dostosowana jest dla potrzeb osób niedowidzących i niewidomych.

To narzędzia edukacyjne, które dzięki rozbudowanym pakietom do nauki kodowania, jak Koduj z Avą, Robot Bot czy Kosmiczna Przygoda oraz wielu grom stworzonym do interakcji z robotem, umożliwia kształtowanie umiejętności programowania we wczesnej edukacji dziecka. Dzięki wielopoziomowości plansz oraz ćwiczeniom o stopniowalnym poziomie trudności, uczniowie rozwijają zdolności analityczne oraz myślenie logiczne i algorytmiczne, a także nabywają umiejętności planowania i przewidywania.
Tak! zmienia się Świat, zmieniają się nasi uczniowie, zmienia się szkoła razem ze zmianą naszych sposobów uczenia oraz podejścia do uczenia i nauczania.
W swojej pracy przypomina mi się myśl Johna Deweya „Jeśli uczymy dzisiejszych uczniów tak, jak wczoraj, okradamy ich z przyszłości.”