Wystawny obiad z Panią Dyrektor w jej gabinecie z okazji Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka

Owi szczęśliwcy zostali wybrani przez Panią Dyrektor drogą losową.

Dzieci miały okazję porozmawiać z Panią Dyrektor, zadać ważne pytania na które uzyskały wyczerpujące, szczere odpowiedzi, podczas rozmowy rodziły się kolejne.
Padały pytania o życie osobiste, słodycze, plany, na czym polega praca dyrektora … były też prośby o wspólne zabawy, kolejne spotkania.

„Z ogromną przyjemnością będę wspominać ten wspólny obiad. Dzieci zachwyciły mnie swoją kulturą osobistą przy stole i swoją dojrzałością.
Pamiętajcie że warto dużo wymagać od siebie, nieustannie rozwijać się i uczyć, wierzyć w siebie i swoje możliwości, realizować swoje marzenia, szanować wszystkich ludzi, żyć w prawdzie, mieć poczucie humoru, być optymistą, mieć rodziną, kochać i być kochanym”- Dyrektor

Oto namiastka godzinnego spotkania z Dyrektorem Przedszkola.