Życzenia Świąteczno-Noworoczne

Strona dostosowana jest dla potrzeb osób niedowidzących i niewidomych.

W ten szczególny, grudniowy czas w świątecznej atmosferze pragnę złożyć Państwu Serdeczne Życzenia Świąteczne i Noworoczne – Życzę pięknych, spędzonych razem z bliskimi Świąt Bożego Narodzenia, a z Nowym Rokiem zdrowia i pozytywnej energii, by z nową mocą realizować swoje prywatne i zawodowe cele.

Pragnę wspomnieć że Przedszkole i Żłobek Misiek bardzo aktywnie angażuje się w realizację powrotu do aktywności zawodowej matek. Przy udziale własnych i unijnych środków, przy dofinansowaniu pobytu dziecka w żłobku, w dwóch projektach unijnych utworzyliśmy w naszych żłobkach w Nowym Sączu i Żeleźnikowej 100 nowych miejsc opieki nad dziećmi do lat 3.
Celem naszym jest wsparcie matek ,które powracają na rynek pracy i swojej aktywności zawodowej.

Pragnę również złożyć życzenia dzieciom Miśka, niech spełniają się wszystkie Wasze marzenia, pięknych prezentów pod choinką. Spełnienia Wszystkich Świątecznych i Noworocznych Pragnień.

Krystyna Gurba