DZIECI MIŚKA NA WYBIEGU W POKAZIE MODY EKOLOGICZNEJ W GALERII SANDECJA NASZE PRZEDSZKOLE OTRZYMAŁO WYŁĄCZNOŚĆ NA WYSTAWIENIE POKAZU MODY, ZALEŻY NAM BARDZO BY POKAZ MODY EKOLOGICZNEJ BYŁ PIĘKNYM PRZESŁANIEM DLA WSZYSTKICH OD NASZYCH DZIECI

Strona dostosowana jest dla potrzeb osób niedowidzących i niewidomych.

Bardzo ważne jest aby kształtowanie świadomości potrzeb ochrony środowiska i wyprowadzonych z niej zachowań miało początek już u najmłodszych dzieci, które są szczególnie wrażliwe na otaczający ich świat.

W Przedszkolu Misiek zwracamy uwagę na te działania, które mają na celu ochronę ŚRODOWISKA. Zagadnienia i formy aktywności dzieci, projekty edukacyjne, akcje społeczne, akcje ekologiczne, eksperymenty, warsztaty, zajęcia edukacyjne, liczne spotkania z ekspertami są Szansą Skutecznej Zmiany Proekologicznej.